ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

خشکشويي فرش بعد از قاليشويي


زماني که قاليشويي و شستشوي فرش به پايان رسيد و با فرشي تميز اما مرطوب روبه رو هستيم ، کارهايي که پس از شستن فرش انجام ميدهيم بسيار مهم و تاثير مستقيم روي فرش خواهد گذاشت. تا فرش دچار پوسيدگي ، کپک و لکه نگردد.


خارج شدن آب اضافي از فرش


هنگاميکه فرش را شستيم مقدار آب زيادي همچنان در فرش بوده و لابه لاي بافتهاي آن نفوذ کرده است . بنابراين اين کار بسيار مهم است که قطره اي آب اضافي در فرش نماند.


فرش را به حالت عمودي آويزان کنيد. ( در اين حالت بسياري از افراد فرش را در لبه ي پشت بام و. مي اندازند ، اين کار اشتباه نيست اما بايد با دقت انجام داد تا قسمتهايي از فرش که روي لبه ها قرار دارد دچارتاخوردگي ، تغير رنگ و شکستگي نگردد. )


قاليشويي-ايجاد-بوي-نم


 


مقالات مفيد:


آيا بعد از قاليشويي بايد کاري انجام دهيم؟


چرا پس از شستشو همچنان فرشم کثيف است؟


حذف چروک و تاخوردگي هاي فرش


 


فرش-برجسته-زرد


مشکلات رايج پس از آويزان کردن فرش خيسبراي اينکه با اين نوع مشکلات رو به رو نشويم قبل از انجام شستشو بايد از نوع رنگ به کارفته در فرش و به طور کلي جنس آن مطلع شويم و همينطور قبل از آنکه فرش را آويزان کنيد هر آنچه ميشود آب اضافي را با وسايل مربوطه به خارج فرش هدايت کنيم.مقالات مفيد:


رفع مشکلات رايج فرش بعد قاليشويي


حل مشکل زردي ريشه فرش


ترفند سفيد کردن ريشه فرش


 


در قاليشويي ها قسمتهاي مجهز و مجزايي براي خشکشويي فرش تعبيه شده است که آسيبهاي وارده به فرش را به صفر ميرساند. بنابراين ميتوانيم براي خشکشويي فرش با افراد متخصص م کنيم.


خشکشويي فرش و موکت


سپس بايد اقدام به خشک کردن فرش کنيم. بهتر است فرش را در فضايي که هوا در رفت و آمد است و رطوبتي ندارد و همچنين در معرض غير مستقيم آفتاب است، پهن کنيم. ( اگر فضا بسته است محل مورد نظر حتما داراي هواکش قوي باشد.)


نکات مهم:


از رها کردن فرش در معرض مستقيم آفتاب و طولاني مدت بپرهيزيد. ( باعث رنگ رفتگي ، ازبين رفتن طرح فرش ،تغير رنگ فرش و درنهايت پوسيدگي فرش خواهد شد.)


به فرش دائما رسيدگي کنيد و به محض اينکه تمام قسمتهاي آن با اطمينان خشک شده بود آنرا به منزل بياوريد و مدت طولاني آنرا رها نکنيد.


پس از آن بهتراست فرش را استفاده کرده و در اوايل فرش را در جهات مختلف بگذاريد تا دچار شکستگي نشود.


توصيه آخر


به طور کلي قبل از آنکه فرش را بشوييم توصيه ميشود قبلا با فروشنده فرش يا متخصص فرش و همينطور قاليشويي ها م کرده باشيم و همينطور مقالات آموزشي و آگاهي دهنده را مطلعه کنيم.


 


. واحد تحقيق و توسعه قاليشويي اديب .


قاليشويي اديب با بيش از نيم قرن سابقه بهترين همراه براي شستشوي فرش و شستشوي مبل شما مي باشد .


همراهان گرامي در نظر داشته باشيد ثبت سفارش آنلاين خدمات قالي شويي و خشکشويي مبلمان با20%تخفيف ارائه مي گردد. ارائه خدمات کارخانه قاليشويي اديب در سراسر تهران ، کرج و شهريار صورت ميگيرد.


جهت ثبت سفارش آنلاين در هريک از شعبات قاليشويي اديب همين حالا اقدام کنيد:


قاليشويي کرج ، قاليشويي شهريار، قاليشويي غرب تهران،قاليشويي شرق تهران،قاليشوي جنوب تهران،قاليشويي شمال تهران


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اقتصاد ایرانی fereydoon1.parsablog.com اجتهاد دراسلام پرينترهاي چاپ روي ناخن o2nails تور گرجستان Pat دنیای این روزای من دوره آمادگی آزمون وکالت - آمادگی آزمون سردفتری - آمادگی آزمون قضاوت Carl دانلود رایگان