ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

ارسال 100تخته فرش به سيل زدگان


به نقل قاليشويي اديب از گزارش پايگاه خبري تحليلي صنعت فرش ايران(عصرفرش)، به نقل ازدفاع پرس، جاري شدن سيل در چند استان کشور از آغازين روزهاي سال 1398، خسارات سنگيني را به مناطق سيل‌زده وارد آورد و روستاها و شهرهاي زيادي را آب فراگرفت. ابتدا برخي مناطق شمال کشور مانند استان‌هاي مازندران و گلستان دست‌خوش حادثه سيل ويرانگر شدند و سپس استان‌هاي فارس، لرستان و خوزستان نيز گرفتار بارش‌هاي شديد و در نتيجه سيل و آبگرفتگي شدند و متاسفانه بسياري از خانه‌ها تخريب و ساکنان آن‌ها مجبور به ترک خانه‌هاي خود شدند.


از شروع بارندگي‌ها و بروز سيل، ملت بزرگ ايران همدل و متحد به کمک دستگاه‌هاي مختلف دولتي و همچنين نيروي‌هاي مسلح از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامي براي مساعدت و همياري با سيل‌زدگان شتافتند و کمک‌هاي نقدي و غير نقدي و انسان‌دوستانه خود را به اين استان‌ها گسيل داشتند تا مرهمي بر دردهاي مردم سيل زده باشد.در اين راستا مرکز اسناد و تحقيقات دفاع مقدس سپاه با جمع‌آوري کمک‌هاي نقدي کارکنان، راويان و پژوهشگران اين مرکز، تعداد يکصد تخته فرش را بطور مستقيم از کارخانجات کاشان خريداري و به مناطق سيل زده ارسال کرد.


 


. واحد تحقيق و توسعه قاليشويي اديب .


قاليشويي اديب با بيش از نيم قرن سابقه بهترين همراه براي شستشوي فرش و شستشوي مبل شما مي باشد .


همراهان گرامي در نظر داشته باشيد ثبت سفارش آنلاين خدمات قالي شويي و خشکشويي مبلمان با20%تخفيف ارائه مي گردد. ارائه خدمات کارخانه قاليشويي اديب در سراسر تهران ، کرج و شهريار صورت ميگيرد.


جهت ثبت سفارش آنلاين در هريک از شعبات قاليشويي اديب همين حالا اقدام کنيد:


قاليشويي کرج ، قاليشويي شهريار، قاليشويي غرب تهران،قاليشويي شرق تهران،قاليشوي جنوب تهران،قاليشويي شمال تهران


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mallory خبر يزد عرق گیاهی بیدمشک ساخت و تولید درب آکاردئونی در اهواز اجاره خودرو من شادم بیمه ایران نمایندگی نوبنیاد کارِ تحقیقی , مقاله حقوقی , مقاله کیفری , تفریحات سالم4 هنرمندان ایرانی